EKOEKO s.r.o - projekční a inženýrská kancelář
www.ekoeko.cz
 
|

KONTAKTY



obecný kontakt


EKOEKO s.r.o.
projektová a inženýrská kancelář
Senovážné náměstí 1
370 01 České Budějovice

e-mail: ekoeko@ekoeko.cz
telefon: 385 775 111 (sekretariát)
ID datové schránky: nja3aff
fax: 385 775 125


Kontakty na vedení společnosti


Smažík Josef, Ing.
[ředitel a jednatel společnosti; hlavní technolog, chemik]
tel.: 385 775 112; e-mail: smazik@ekoeko.cz; mobil: 602 557 868
Hrubý Vlastimil, Ing. [zástupce ředitele, vodohospodář]
tel.: 385 775 114; e-mail: hruby@ekoeko.cz; mobil: 777 150 227


Kontakty na zaměstnance


Bambule Luboš, Ing. [vodohospodář]
tel.: 385 775 139; e-mail: bambule@ekoeko.cz
Bartošová Jana, Ing. [inženýrská činnost, rozpočty]
tel.: 385 775 133; e-mail: bartosovaj@ekoeko.cz; mobil: 777 150 214
Budínová Hana, Ing. [vodohospodářka]
tel.: 385 775 129; e-mail: budinova@ekoeko.cz; mobil: 777 150 292
Fanta Jan [elektro]
tel.: 385 775 128; e-mail: fanta@ekoeko.cz
Figalla Vladimír, Ing. [chemik, technolog]
tel.: 385 775 119; e-mail: figalla@ekoeko.cz; mobil: 775 150 233
Jedlička Marek [pozemní stavby]
tel.: 385 775 132; e-mail: jedlicka@ekoeko.cz
Kibrik Igor, Ing. [vodohospodář]
tel.: 385 775 121; e-mail: kibrik@ekoeko.cz; mobil: 775 150 231
Kohout Pavel, Ing. [vodohospodář]
tel.: 385 775 132; e-mail: kohout@ekoeko.cz; mobil: 727 838 114
Koštel Jaromír, Ing. [vodohospodář]
tel.: 385 775 123; e-mail: kostel@ekoeko.cz; mobil: 775 150 232
Kotrcová Kamila [inženýrská činnost]
tel.: 385 775 133; e-mail: kotrcova@ekoeko.cz; mobil: 777 150 226
Kovářová Hana [provozní, personalistka]
tel.: 385 775 113; e-mail: kovarova@ekoeko.cz; mobil: 733 121 533
Kroupa Stanislav [pozemní stavby]
tel.: 385 775 115; e-mail: kroupa@ekoeko.cz; mobil: 604 820 124
Kroupová Jana [planografie, archiv]
tel.: 385 775 116; e-mail: kroupova@ekoeko.cz; mobil: 778 706 918
Kubeš Jaroslav, Ing. [statik]
tel.: 385 775 124; e-mail: kubes@ekoeko.cz; mobil: 777 150 224
Lencová Jana [konstruktérka]
tel.: 385 775 134; e-mail: lencova@ekoeko.cz; mobil: 778 706 917
Mikeš Miroslav [vodohospodář]
tel.: 385 775 122; e-mail: mikes@ekoeko.cz; mobil: 777 150 228
Mikl Jan [strojař]
tel.: 385 775 128; e-mail: mikl@ekoeko.cz; mobil: 727 838 116
Procházková Hana, Ing. [rozpočtářka]
tel.: 385 775 122; e-mail: prochazkova@ekoeko.cz; mobil: 727 838 119
Průcha Milan, Ing. [vodohospodář]
tel.: 385 775 136; e-mail: prucha@ekoeko.cz; mobil: 777 150 219
Růžička Emil, Bc. [pozemní stavby]
tel.: 385 775 130; e-mail: ruzicka@ekoeko.cz
Sauko Josef, Ing. [dopravní stavby]
tel.: 385 775 120; e-mail: sauko@ekoeko.cz; mobil: 727 838 117
Sedláček Vladimír [strojař]
tel.: 385 775 139; e-mail: sedlacek@ekoeko.cz; mobil: 777 150 271
Tomek Petr, Ing. [elektro]
tel.: 385 775 135; e-mail: tomek@ekoeko.cz; mobil: 727 838 118
Tauberová Jitka, Ing. [vodohospodářka]
tel.: 385 775 127 ; e-mail: cadova@ekoeko.cz; mobil: 777 150 225
Unger Jiří, Ing. [pozemní stavby, statika]
tel.: 385 775 115; e-mail: unger@ekoeko.cz; mobil: 608 114 990
Vebrová Hana [účetní]
tel.: 385 775 113; e-mail: vebrova@ekoeko.cz; mobil: 731 654 365
Zdeňková Petra, Bc. [vodohospodář]
tel.: 385 775 129; e-mail: zdenkova@ekoeko.cz

>> posunout začátek této stránky

---
EKOEKO s.r.o.; Projektová a inženýrská kancelář; Senovážné náměstí 1; 370 01; České Budějovice; web: www.ekoeko.cz; e-mail: ekoeko@ekoeko.cz;
webmaster: P. Kohout (kohout@ekoeko.cz)